KONST / Litografier / Litografi 10425218
nr 1042 5218
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Litografi, Harry Wichmann (1916-1993), får, signerad, motivet: 15x25
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2016
kl 19:49:56
3/6 13:19:43
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann